twitter
facebook
skype

Carnival Cruise Lines

Carnival Cruise Lines savo veiklą pradėjo 1972-ais metais, Majamyje. Ji iškart įsiliejo į atostogų verslo rinką ir yra žinoma kaip populiariausia pasaulyje kruizinių laivų kompanija. Šiuo metu, Carnival Cruise Lines yra didžiausia ir sėkmingiausia kruizinių laivų kompanija pasaulyje, kurią lydi sėkmė ir kuri pasižymi elegancija. Vis tobulėjantis aptarnavimas ir tikslo siekiantis vadovavimas, sukuria Carnival laivams Fun Ships“ vardą. Ši kompanija auga greitai ir sėkmingai, kasmet pristatydama pasauliui vis daugiau naujų laivų, kurie žada dar turiningesnes atostogas ir dar daugiau linksmybių. Šiai dienai, Carnival turi 20 laivų, kurių naujausias yra Carnival Miracle, tik 2004 metų pavasarį išplaukęs į plačiuosius vandenis.

 
Kadangi kompanija nuolat auga, personalo kasmet įdarbinama vis daugiau. Kiekvienais metais Carnival kompanijos atstovai rengia atrankas Lietuvoje ir kitose šalyse. Jie įdarbina restorano bei viešbučio departamentuose angliškai kalbantį jaunimą (ne jaunesnį nei 20 metų). Pagrindiniai vertinimo kriterijai – anglų kalba, darbo patirtis, asmenybė, išvaizdos reprezentatyvumas ir, žinoma, svetingumas.
 
 
Darbo pozicijos yra skirstomos į pozicijas, kuriose galima užsidirbti arbatpinigių, ir pozicijas, kuriose galimybės jų užsidirbti nėra. Taip pat, laive galima praktikanto pozicija, kuri taip vadinama, nes pirmą kartą, pradedant darbą laive, Jūs turite praeiti specialius apmokymus. Šie apmokymai vadinami Carnival College, kurie trunka dvi-keturias savaites. Pavyzdžiui, jei Jūs gaunate restorano padavėjo praktikanto poziciją, Jūs vyksite į laivą, kuriame bus organizuojamas Restorano departamento koledžas. Sėkmingai baigus koledžą, ir išlaikius baigiamąjį egzaminą, Jūs būsite paskirti į kurį nors kompanijos laivą Restorano Padavėjo Asistento darbui.