twitter
facebook
skype

Crystal Cruise Lines

Crystal Cruises, NYK (Nippon Ysen Kaisha) dukterinė kompanija, buvo įsteigta 1988 metais, gegužės mėnesį. NYK Linijos yra didžiausia ir labiausiai integruota transporto kompanija pasaulyje, teikianti jūros, sausumos ir oro pervežimų bei tiekimo paslaugas. Pirmasis Crystal Cruises laivas  „Crystal Harmony“, buvo pristatytas dar 1990, o 1995 metais į plačiuosius vandenis buvo paleistas antras laivas – „Crystal Symphony“. 2003 metų vasarą, į jūrą išplaukė paskutinis šios kompanijos laivas  „Crystal Serenity“. Kiekvienas šių laivų dizaino ir aptarnavimo aspektas dvelkia prabanga, todėl Crystal Cruises įgijo šešių žvaigždučių viešbučių ir restoranų kategoriją.

 
Nuo pirmojo Crystal Harmony laivo pristatymo visuomenei, ši kompanija didina savo pranašumą kruizinių laivų pramonėje. Neįtikėtinai daug apdovanojimų kompanijai buvo skirta už draugišką ir profesionalų klientų aptranavimą bei dėmėsingumą prabangioms detalėms.
Aukšti reikalavimai taikomi ir Crystal Cruises samdomam personalui.

 

ICMA (International Cruise Management Agency) filialas, priklausantis NYK Linijoms, yra atsakingas už įgulos valdymą ir kitus Crystal Cruises ir NYK Linijų administravimo darbus. ICMA agentūra yra Osle, Norvegijoje. Šios agentūros atstovas(ė) tris-keturis kartus per metus atvažiuoja į atrankas Baltijos šalyse ieškoti tinkamo personalo. Jie dažniausiai įdarbina tuos žmones, kurie turi darbo patirties prestižiniuose kruizinių laivų kompanijų laivuose. Dažniausiai reikalingi darbuotojai: restorano padavėjo padėjėjai, baro padavėjai ir kambarinės. Daugiau informacijos apie ICMA agentūrą galite sužinoti apsilankę jų tinklapyje www.icma.no