twitter
facebook
skype

Įdarbinimo tvarka

Registracija
Jei susidomėjote darbu Graikijoje ar Kipre, Jums reikia registruotis mūsų agentūroje, t. y. atnešti arba atsiųsti registruotu paštu šiuos dokumentus:

1. Užpildytą anketą anglų kalba;
2. Paso kopiją;
3. Pasinio dydžio nuotrauką (pageidautina su šypseną);
4. Nuotrauką visu ūgiu (tinka neseniai daryta nuotrauka iš Jūsų šeimyninio albumo).


Kai gausime Jūsų siųstus dokumentus, patikrinsime Jūsų anglų kalbos žinių lygį (agentūroje arba telefonu). Anglų kalbos įvertinimas padės mums įsitikinti, kad Jūs galėsite susikalbėti su darbdaviu telefonu ar nuvykus į darbo vietą. Nenusiminkite, jei Jūsų anglų kalba yra silpnesnė nei reikalaujama. MEs patarsime Jums, kaip patobulinti anglų kalbą, o vėliau patikrinsime dar kartą.

Visi kandidatai, nepaisant jų anglų kalbos žinių lygio, yra įtraukiami į mūsų duomenų bazę. Anketos yra siunčiamos potencialiems darbdaviams. Jei darbdavį susidomins Jūsų kandidatūra, mes iš karto informuosime Jus apie siūlomą darbo vietą bei sąlygas, o kilus klausimams, gelėsite tiesiogiai paskambinti darbdaviui.

Įdarbinimas
Jei darbo pasiūlymas ir sąlygos Jums priimtinos, agentūra Graikijoje ar Kipre atsiunčia mums detalesnį Jus dominan 
darbo aprašymą. Dažniausia kontrakto trukmė yra 6-12 mėnesių, tačiau kartais turime darbo pasiūlymų ir trumpesniam laikui (t.y. sezoniniai darbai).

Pasirašius darbo pasiūlymą (įdarbinimo sutartį) ir žinant išvykimo datą, Jūs turėsite žemiau išvardintų išlaidų:

1. Kelionės iki darbo vietos išlaidas sudaro apie 250-500 Eurų (Jūs turėsite nusipirkti bilietus į vieną ar iškart į abi puses, priklausomai nuo darbdavio reikalavimų); 
2. Administracinės išlaidas sudarys apie 150 Eurų,