twitter
facebook
skype

Įdarbinimo tvarka

Darbo pokalbis
Kruizinių kompanijų vadybininkai, atsakingi už personalo atranką, važinėja po visą pasaulį ir vykdo darbo pokalbius, kuriuose dalyvauja kandidatai, norintys gauti darbą kruizinėje kompanijoje.

 

Prieš atranką, kompanijos praneša agentūrai apie darbo pozicijas, kurioms bus renkami darbuotojai. Kandidatams, norintiems užimti tam tikras pareigas, keliami konkretūs reikalavimai, todėl visada reikia pasitikslinti ar pasitarti apie norimas pareigas su agentūros darbuotojais.

 

Įdarbinimo tvarka
Sėkmingai praėjus atranką, 1-6 mėnesių bėgyje, agentūra gauna iškvietimą į laivą Jūsų vardu. Kartais laukimo periodas gali užtrukti ilgiau.

Beveik visada išvažiavimo išlaidas pirmojo kontrakto metu darbuotojas apmoka pats. Išlaidų sumą gali sudaryti apie 1000-1500 eurų, įskaitant bilieto kainą, mokesčius už medicininę apžiūrą, vizą, agentūros paslaugas bei saugos kursus laive (jei šie yra privalomi). Detalesnė informacija apie numatomas išlaidas jums bus suteikta, kai paaiškės, į kurią konkrečiai kruizinę kompaniją Jūs kreipsitės.

 

Svarbu pažymėti, kad musų agentūra neima jokio mokesčio už įdarbinimą. Kainos už kitas mūsų paslaugas yra skelbiamos kainoraštyje, kurį mes siunčiamame kiekvienam klientui, pasirašančiam paslaugų teikimo sutartį su mūsų agentūra. Kruizinės kompanijos nustato mokescių politika pagal tarptautinius teisės aktus, pabriežiant jog neturi buti imami mokesčiai už darbo gavimą, tačiau yra tam tikros išlaidos bei agentūros paslaugos kurios nėra apmokamos kruizinės kompanijos.

 

Kruizinės kompanijos su kiekvienu darbuotoju, prieš jam atvykstant arba jau esant laive, pasirašo darbo sutartį. Joje, priklausomai nuo užimamų pareigų, yra nustatyta alga, kontrakto bei atostogų trukmė. Darbo sutartis dažniausiai tęsiasi 6-9 mėnesius, po kurių seka 6-10 savaičių atostogos.

 

Atlyginimas darbuotojams mokamas kas dvi savaites grynaisiais pinigais. Minimalus mėnesio atlyginimas už darbą, kuriame nėra galimybės uždirbti arbatpinigių, prasideda nuo $450, o darbuotojų, gaunančių arbatpinigius, mėnesio pajamos yra nuo $800 iki $2500, o kartais net ir daugiau.

 

Sveikatos draudimas taip pat yra įtraukiamas į darbo sutartį: kompanija apmoka medicinos ar gydymo išlaidas, jei darbuotojas susižeidžia ar suserga darbo metu.