twitter
facebook
skype

Siūlomi darbai

Kruizinių kompanijų vadybininkai, atsakingi už personalo atranką, važinėja po visą pasaulį ir vykdo darbo pokalbius, kuriuose dalyvauja kandidatai, norintys gauti darbą kruizinėje kompanijoje. Prieš atranką, kompanijos visada paskelbia, kokioms pozicijoms reikalingi darbuotojai.

 

 

Kandidatams, norintiems užimti tam tikras pareigas, keliami konkretūs reikalavimai, todėl visada reikia pasitikslinti ar pasitarti apie norimas pareigas su agentūros darbuotojais.
 

Tokios žymios kompanijos, kaip Carnival Cruise Lines ir Royal Caribbean International, kiekviename savo laive įdarbina apie 1200 darbuotojų į skirtingas pozicijas.

 

Atkreipkite dėmesį, kad atlyginimai mokami JAV doleriais, grynaisiais pinigais, dažniausiai du kartus per mėnesį arba kiekvienam kruizui pasibaigus. Jums bus suteikta informacija kaip ir kur galite laikyti uždirbtus pinigus, ir kaip atlikti bankinį pavedimą. Tai priklauso nuo to, kokioje kompanijoje ir laive dirbate. 

 

Taip pat svarbu žinoti kai kuriuos faktus apie darbą kruiziniuose laivuose. Pozicijose, kuriose nėra galimybės uždirbti arbatpinigių,darbuotojai gauna fiksuotą atliginimą ir dėl galimybės užsidirbti papildomai garantijos nėra. Yra tokių pozicijų, kuriose mokamas nedidelis fiksuotas atlyginimas, o visa kita atlyginimo dalis priklauso nuo pardavimų ir pastangų ar vidinės motyvacijos (pavyzdžiui, baro padavėjams mokama 50 USD per mėnesį ir nuo pardavimų priklausantis procentas, kuris ir sudaro didžiają atlyginimo dalį).

 

Kompanija taipogi numato minimalų garantijos atlyginimą darbuotojui, jei laivas kurį laiką dėl remonto darbų neatliks įprastų funkcijų ar laive ilsėsis minimalus svečių skaičius. Kambarinės pozicijoje arbatpinigiai uždirbami, priklausomai nuo aptarnaujamų svečių skaičiaus. Daugumoje atvejų, tai tik Jūsų pačių nuopelnai ir šiek tiek sėkmės, kas nulems Jūsų mėnesinio atlyginimo dydį.


 


 
 
 

 

 

 ALSO WATCH THE HOT JOB OPENINGS SECTION IN THE UP RIGHT CORNER!