twitter
facebook
skype

DUK - Dažnai užduodami klausymai

 

Anksčiau teko dirbti per jūsų įmonę kruiziniuose laivuose, kaip matau dabar siūlote dar platesnes įsidarbinimo galimybes užsienyje. Norėčiau sužinoti visas šalis, kuriuose per jūsų įmonių grupę aš galėčiau įsidarbinti. Įdomu ar yra kokių galimybių įsidarbinti Ne Europoje?

 

Peržiūrėti mūsų darbo pasiūlymus užsienyje Jūs galite čia: http://www.ismira.lt/work-abroad/
Pasiskaityti apie mūsų studijų Australijos programą galima čia: www.australiaforyou.lt
 

 

 

Ar padedate įsikurti svečioje šalyje? Ar reikia pačiam apgyvendinimą ieškotis?

 

Apgyvendinimas ir jo mokestis priklauso nuo darbdavio. Vieni darbdaviai suteikia nemokamą apgyvendinimą, kiti suteikia apgyvendinimą, už kurį reikia mokėti nuomos mokestį. Kartais kandidatas turi susirasti gyvenamąją vietą savarankiškai.
 

 

 

Kokiam laikui yra pasirašomas kontraktas kruiziniuose laivuose? Norėčiau dirbti vasarą per studentų atostogas.

 

Vasaros atostogų metu mes mielai pasiūlysime Jums padirbėti Kipro salos restoranuose ir kavinės padavėjo/-os pareigose. Daugiau informacijos čia: http://www.ismira.lt/in-greece-and-cyprus/

 

 

Neturiu jokios darbinės patirties, ar yra man galimybių per jus susirasti darbą?
 
Darbinė patirtis yra būtina sąlyga, pretenduojant į daugelį pozicijų. Planuojant karjerą, yra labai naudinga įgyti pradinę darbinę patirtį praktikos metu mokymo įstaigoje, kurioje Jūs studijuojate arba padirbti savanoriu, dalyvaujant įvairiose labdaros renginiuose, projektuose bei būnant įvairių labdaros organizacijos nariu.
Tačiau jeigu darbinės patirties visgi nėra, o noras įsidarbinti yra didelis, mes galėtume pasiūlyti Jums padavėjo/-os arba sandėlio darbuotojo/-os poziciją.
Taip pat svarbu žinoti, jog darbo patirtis nėra vienintelis kriterijus, į kurį atsižvelgia darbdavys, vertindamas darbuotoją. Užsienio kalbų mokėjimas, paslaugumas, draugiškumas, ryžtas bei noras dirbti ir tobulėti yra tai pat labai svarbūs atrankos kriterijai.