twitter
facebook
skype

Darbas kruiziniuose laivuose

Kruizinis laivas  tarsi kurortinis miestelis ant vandens su savo prabangiais restoranais, jaukiais viešbučiais ir pramogomis.

 

Atostogų atmosferos palaikymui ir pilnavertiškam keleivių komfortui užtikrinti, reikalingi šių profesijų žmonės: inžinieriai, kasininkai, sekretorės, kirpėjos, muzikantai, elektrikai, kazino darbuotojai, valytojai, medicinos seselės, kambarinės, padavėjai, barmenai, virėjai, dailidės, pardavėjai ir kiti.

 

Daugeliui šių darbuotojų darbas kruiziniame laive  tai puiki galimybė keliauti ir dirbti vienu metu bei sutaupyti pinigų. Galiūnės kompanijos vis auga ir stato naujus laivus. Dėl šios priežasties įdarbinama vis daugiau žmonių, kurie nori ir gali prisidėti prie malonaus ir ilgalaikių tradicijų suformuoto keleivių aptarnavimo kruizų metu.

 

Dauguma kruizinių kompanijų į aptarnavimo sferą įdarbina tarptautinę įgulą. Laive galima sutikti ir susidraugauti su kolegomis iš Italijos, Norvegijos, Filipinų, Jamaikos, Lenkijos, Rusijos, Indonezijos, Peru, Austrijos, Turkijos ir kitų šalių.