twitter
facebook
skype

PARTNERIAI

Mokslai ir imigracija į Australiją

 

 

DIRBK STUDIJUODAMAS AUSTRALIJOJE IR GAUK TARPTAUTINĮ DIPLOMĄ!
KREIPKITĖS DĖL AUSTRALIJOS NUOLATINĖS GYVENAMOSIOS VIETOS PO STUDIJŲ BAIGIMO!
 
Ar turite svajonę aplankyti ir pamatyti Australiją?
Norite užsidirbti ir gauti aukštąjį išsilavinimą?
Gal norite pakeisti savo gyvenimą ir gyventi Australijoje?
PAVERSKITE SAVO SVAJONĘ TIKROVE!
 
KODĖL MŪSŲ ĮMONĖ?
 
*Mes padėsime paruošti dokumentus Australijos „Studentų vizai“ gauti;
*Rezervuosime Jums gyvenamąjį vietą Australijoje;
*Mes padėsime įsigyti lėktuvo bilietus;
*Organizuosime medicininę apžiūrą bei sveikatos draudimą;
*Padėsime pasirinkti Koledžą, Universitetą ar kitą mokymosi įstaigą pagal Jūsų poreikius bei pateiksime visus reikalingus dokumentus į mokymo įstaigą už Jus;
*Mūsų įmonės atstovai sutiks jus oro uoste ir nuveš į naujus namus Australijoje;
*Mūsų įmonės atstovai suteiks visapusišką pagalbą užsienio studentams, norintiems kreiptis dėl nuolatinės gyvenamosios vietos Australijoje.
 
 
Studijos Australijoje
Pačios studijos ar studijavimas Australijoje gali skirtis nuo to, prie ko yra pripratę dauguma mūsų studentų. Australijos dėstytojai skiria daug dėmesio ne tik klasės darbams, bet ir praktinei veiklai. Tai padeda įsitikinti, kad studentai puikiai suprato dėstomą dalyką, turi geriausią išsilavinimą ir patirtį prieš pradedant dirbti jų pasirinktą pastovų darbą.
Australijoje studijų pasirinkimas platus: IT, apskaita, bankininkystė ir finansai, teisė, komercija, projektavimas, medicina, rinkodara, menas, technologija, ir t.t.
 
Užsienio studentai gali atsivežti į Australiją savo artimiausius šeimos narius (sutuoktinius ir vaikus). Tiek studentai tiek sutuoktiniai gali per visą studijavimo periodą dirbti Australijoje (20 valandų per savaitę studijavimo metu ir neribotą valandų skaičių per šventes ir atostogas).
 
Anglų kalbos kursai
Anglų kalbos kursai skirstomi į kategorijas: anglų kalba Akademiniams Tikslams, anglų kalba Verslui ir anglų kalba Informacijos Technologijoms. Yra daug anglų kalbos kolegijų visoje Australijoje, kurios siūlo didelį anglų kalbos mokymo kursų pasirinkimą, kad padėtų Jums pagerinti Jūsų anglų kalbos įgūdžius. Daug Australijos universitetų ir profesinių įstaigų taip pat turi intensyvius anglų kalbos kursus užsienio studentams (ELICOS).
 
Darbas
Atvykus į Australiją su „Studentų viza“, studijų metu Jūs galite dirbti, bet ne daugiau kaip 20 val. per savaitę.
Per atostogas ar studijų metu, turite galimybę dirbti neribotą valandų skaičių. Todėl mes pasistengsime Jums padėti suderinti kuo ilgesnius laiko tarpus tarp studijų (bet ne ilgiau kaip 8 savaitės).
Darbą nesunkiai galite derinti su studijomis ar net galite dirbti daugiau nei viename darbe. 
Taip pat 
Studijos Australijoje“ ir mūsų partneriai Australijoje siūlo NEMOKAMAS paslaugas ieškantiems darbo. Bendradarbiaujame su darbdaviais iš įvairiausių sričių, teikiame rekomendacijas, padedame teisingai paruošti gyvenimo aprašymą (CV) bei pasiruošti darbo pokalbiui.
 
Jūs susidomėjote studijavimo ir gyvenimo galimybėmis Australijoje? Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums įgyvendinti Jūsų svajonę!
 
SVEIKI ATVYKĘ Į SVETINGĄ IR SAULĖTĄ AUSTRALIJĄ!!!
Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kelionė būtų sklandi!
 
UAB „Ismira“
Tel: 8 (52) 405 444;  8 68 33 09 55
e-paštas: [email protected] 
WEB: www.australiaforyou.lt