twitter
facebook
skype

Darbas Kipre

Įvairiaspalvė prabanga, egzotiški gamtovaizdžiai, amžina vasara ir beveik penkių tūkstančių metų  Kipro istorija vilioja turistus į šią pietryčių Europos šalį. Ši svajonių šalis – tarsi gražiausi, neužmirštami ir šilčiausi troškimai. Kipro kultūra, dvelkianti romantika, senovės istorijos atvaizdai, akivaizdus tradicijų gyvumas ir šiuolaikinis stilius vilioja daugybę turistų kasmet.

 

Turizmo rinka yra specifinė šios šalies ekonomikos dalis, sparčiai įtakojanti laisvalaikio ir pramogų centrų plėtrą ir tobulėjimą, stimuliuojanti naujų viešbučių statybą ir įmantrių restoranų atsiradimą. Klestintis turizmas pastoviai reikalauja naujų kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų, o vietinės darbo jėgos trūkumas suteikia galimybę žmonėms iš kitų šalių čia įsidarbinti.

Darbas Kipre – tai nuostabi galimybė įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų ir tuo pačiu metu aplankyti neišpasakyto grožio salą.

 

Nepakartojami vaizdai, viduržemio klimatas, nenumaldomas naktinis gyvenimas ir egzotinės virtuvės Jums suteiks neišdildomus įspūdžius, dirbant  Kipre.