twitter
facebook
skype

Royal Caribbean Cruises Ltd.

 

www.royalcaribbean.com 

www.celebritycruises.com

 

www.azamaraclubcruises.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Royal Caribbean Cruises Ltd. – tai dar viena kruizinių laivų rinkos lyderė bei pagrindinė Carnival Cruise Lines konkurentė. Royal Caribbean Cruises kompanija, 1969-iais metais, buvo įkurta trijų Norvegijos laivybos kompanijų. Daugiau nei per trisdešimt egzistavimo metų, Royal Caribbean Cruises Ltd. sėkmingai tobulina savo teikiamas paslaugas bei siekia siūlyti geriausias atostogas kruiziniuose laivuose. 

 

1997-iais, Royal Caribbean įsigijo Celebrity Cruises kompaniją, kuri pasaulyje žinoma dėl savo paslaugų kokybės, šiolaikiško dizaino, erdvių patalpų, didingo stiliaus, ypatingo aptarnavimo bei išskirtinio valgiaraščio. Šiuo metu, į Royal Caribbean Cruises Ltd. kompaniją sudaro kelios kompnijos: Royal Caribbean International, Celebrity Cruises, Azamara Club Cruises, Pullmantour. Royal Caribbean linija turi 19-ka prabangių laivų, kurių pats naujausias yra Jewel of the Seas“, pristatytas 2004-ųjų metų balandį. Šiai dienai Celebrity Cruise turi 9-is laivus. Kiekviename iš kompanijos laivų dirba apie 700-1200 darbuotojų, kurie gali aptarnauti nuo 2000 iki 3800 keleivių.

 

 

Kompanija intensyviai auga, todėl jos atstovai Baltijos šalyse du kartus per metus organizuoja darbo pokalbius naujam personalui atrinkti. Royal Caribbean reikalauja kvalifikuotų darbuotojų, kurie turi 2, 3-jų metų darbo patirties, reikalingos konkrečiai pozicijai. Pavyzdžiui, jei Jūs pateikiate prašymą padavėjo padėjėjo pozicijai, atrankos metu, Jūsų paprašys paserviruoti stalą, sulankstyti servetėlę, išvardyti ne tik salotų užpilo sudėtį, bet ir patiekalus ar vynus, kurie dominavo restorano, kuriame prieš tai dirbote, meniu. Darbdavys nuosekliai tikrina Jūsų profesionalumą ir įgūdžius, bet ne mažiau dėmesio skiria ir Jūsų ŠYPSENAI bei demonstruojamam svetingumui. Kiekvienas kandidatas turi mokėti anglų kalbą, būti nuoširdus bei draugiškai nusiteikęs. Pageidaujamas kandidatų amžius – nuo 21-rių ir vyresni.